1/5

ВИЛА WHITE SANDS - Врахос

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур), телевизор, сопствен тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор на последниот ред)

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата.Првите две и последниот термин се промо цени.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА И 50% УПЛАТЕНА ДО 31.03.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

·                     Скопје (Дрводекор) - 45€ по лице

·                     Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес -50€ по лице

·                     Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

·                     Кавадарци (БП Макпетрол – Дреново) 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

·                     Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице

·                     Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола - 45€

·                     Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

·                     Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

·                     Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 

- Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

- Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасни лица над 63еур - 10еур попуст

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст 7 (овој попуст не е важечки за промо термините)
*попустите не може да се комбинираат,
*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
*Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk