top of page
1/6

КАСАНДРА (АПАРТМАНСКО СМЕСТУВАЊЕ)

КАЛИТЕА

ammos-kallithea-rooms-p4207151_stitch_72

Вила Амос

Цени од:

€69,00

Snap-2017-11-13-at-09.50.07.png

Вила Меропи

Цени од:

€82,00

vila-poseidon_Grcija-4.jpg

Вила Посеидон

Цени од:

€119,00

КАЛИТЕА

ПОЛИХРОНО

9.jpg

Вила Елена

Цени од:

€89,00

JK-VILLAGE-Asimenia2.jpg

Вила JK Village

Цени од:

€130,00

ПОЛИХРОНО

ПЕФКОХОРИ

ПЕФКОХОРИ
IMG_20170523_125207-1.jpg

Вила Наталиа

Цени од:

€69,00

ХАНИОТИ

1450133079-DSC_7494.jpg

Вила Вергина

Цени од:

€95,00

ХАНИОТИ

НЕА ПОТИДЕА

НЕА ПОТИДЕА
IMG-c3a3b1e3ed182b4233c53fc4cbb897e1-V-1024x767.jpg

Вила Blue Saphire

Цени од:

€200,00

Snap-2017-12-12-at-11.43.15.png

Вила Литеа

Цени од:

€80,00

ФУРКА

ФУРКА
AG.-GEORGIOS-4.jpg

Вила Агиос Георгиос

Цени од:

€69,00

АФИТОС

АФИТОС
Snap-2021-01-25-at-13.05.34.png

Вила Немесис

Цени од:

наскоро

Повеќе

СИВИРИ

СИВИРИ
Anemohadi18.jpg

Вила Анемохади

Цени од:

€79,00

НЕА ПЛАГИА

НЕА ПЛАГИА
Nea-Plagia-Hriso-Pagoni-1-Feniks-6.jpg

Вила Христо Пагони

Цени од:

€70,00

НЕА ФЛОГИТА

НЕА ФЛОГИТА
MARIA-Flogita-12.jpg

Вила Мариа

Цени од:

€100,00

Eva-Nea-Flogita-9.jpg

Вила Ева

Цени од:

€90,00

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page