top of page

Мезонета Атена - Калитеа

Мезонетата ATHENA се наоѓа во елитна населба на комплекс од мезонети и е на 30 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Мезонетата е во големина од 65 м2, располага со една 1/2 и една 1/3 соба, дневен престој со комплетно опремена кујна (нов шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV. Спалните соби се на спрат и имаат нови клима уреди, кои се вклучени во цената.

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА МЕЗОНЕТАТА ПО НОЌЕВАЊЕ

Услови

  • Цените се дадени за наем за мезонетата на ден

  • Минимум престој од 7 ноќи

  • Во собите e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети.

  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа.

  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време.

  • Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот.

  • Цена само за автобуски повратен билет 45 еур, а за деца од 02-12 години 35 еур.

  • Задолжително патничко осигурување.

Цените се дадени во евра. Плаќање исклучиво во денари, по курс 1 евро = 61,8 денари.

КОНТАКТ

ул. Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел во Дебар Маало
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528 | +389 72 311 222 | +389 72 220 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page