top of page

Fafa Luxury Apartments - Golem

Fafa Luxury Apartments се лоцирани во областа Голем, на 20м од плажа, веднаш зад комплексот Blu Fafa. Луксузните апартмани се опремени со две спални соби, една дневна соба, добро опремена кујна со трпезарија и приватна бања. Сите соби се климатизирани, располагаат со ТВ и WiFi. Исто така, гостите може да уживаат во ресторан, градина и тераса.

      Цена : 88€

  • Цената се однесува за наем на апартман по ноќевање

  • Можност за сместување: 6 лица

  • Апартманот изнесува 108 м2

  • Можност за користење на базенот од комплексот Blu Fafa со доплата од 10€  по лице на ден

 

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page