1/11

ZARA

Попусти за рани резервации :

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019     

10 % Попуст за резервации направени до 01.11.2019 до 30.11.2019 и платени 100% до 10.12.2019  

* валидно само за престој од минимум 6 ноќевања.

Дополнителни попусти:

7=6, 10=9, 14=12 за резервации направени во период од 01.11.2019 до 30.11.2019.

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации и не се валидни за период на резервација од 28.12.209 до 02.01.2020

* За резервации со минимум престој од 7 ноќевања направени од 01.11.2019 до 30.11.2019 и престој од 28.12.2019 - 02.01.2020 е валиден само 10% попуст за рана резервација!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера во Main Hall - 65.00 € за возрасен и 32.00 € за дете од 4 до 11,99 год. 

Новогодишна Вечера во Additional Hall - 55.00 € за возрасен и 27.00 € за дете од 4 до 11,99 год.

* гостите ќе добијат појадок-ручек на 01.01.2020 наместо регуларна вечера на 31.12.2019 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера на 25.12.2019 - 20.00 € за возрасен и 10.00 € за дете од 4 до 11,99 год. 

Максимум капацитет:
Еднокреветна соба - 1 возрасен

Двокреветна стандард соба - 2 возрасни

Двокреветна делукс соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 или 3 возрасни
Апартман со 1 спална - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 или 2 + 2 возрасни
Апартман со 2 спални
 - минимум 4 возрасни, максимум 4 возрасни + 2 деца (на барање)

Намалувања:
Дете до 5,99 години - бесплатно

Дете од 6 - 11.99 години на дополнително легло со 2 возрасни - 50% попуст

Дете од 6 - 11.99 години на регуларно легло со 2 возрасни - 30% попуст. Не валидно за период 28.12.2019-02.01.2020 кога детето плаќа полна цена.

Еднокреветна соба - 20% попуст од редовната цена

Возрасен на дополнително легло - 30% попуст


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.