top of page

VIP HOTEL - BEROVO

Доколку сакате да се одморите од стресното секојдневие, повелете во Вип Хотел - Берово.
Вип Хотел - Берово се наоѓа на 1000 м надморска височина, 5 км од Берово, во борова шума и цветни ливади.
Хотелот е комфорен и модерен, со сите удобности. Хотелот има 26 хотелски соби. Собите се со капацитет од 2 до 6 лица.

Цените се изразени во денари, по соба со вклучен појадок, за едно ноќевање.

Доплата за ручек или вечера 250 мкд по лице.

Хотелските соби содржат:

Соба со 2, 3 или 4 кревети

Купатило со фен и крпи за капење

 

За спорт и рекреација гостите имаат на располагање игралишта за:

Тенис

Кошарка

Мал фудбал

Ракомет

Одбојка

Сервис

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page