top of page

ВИЛА ПЕРИКЛИС - Скала Потамија

Вила Перилкис е лоцирана во Скала Потамиа на 150 м. оддалеченост до плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија како и 1/4 апартман, опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi - Fi и сопствена тераса.

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА

- Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Дополнителни информации                                                                      
* Дете 0-5.99г со 2 возрасни лица во соба - бесплатно без помошен кревет                                                       
*Дете 6-11.99г со 2 возрасни лица во соба - 10% попуст                                                                  
* клима - 5 евра по соба на ден (опционално)                                                                 
* доплата за полупансион  15 евра по лице на ден                                                                                                            
* задолжителна доплата за "handling fee" на локалната агенција (се плаќа во агенција) - 1 евро по лице на ден                                        
* во собите има опремена мини кујна                                                                      
* доплата за автобуски превоз на релација Скопје - Тасос - Скопје со вклучен траект и трансфер до апартмани - 60 евра за возрасни ( 40 евра за деца 2-12 години, 0-2 години БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
*** потребен е минимум од 20 лица за реализација на автобускиот превоз (во случај на помал број на пријавени лица превозот ќе биде со минибус и можност за зголемување на цената)          
*** можност за повеќе или помалку ноќевања

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page