top of page

VILA MARKO - TRPEJCA

Вилата Марко се наоѓа наоѓа на смата плажа веднаш до езерото. Сите соби се со поглед кон езеро и со тераса. Пред вилата има плажа и лежалки кои гостите може да ги користат бесплатно, како и летна тераса на која се служи само пијалок. Во сите соби има мал фрижидер и бокал за топла вода.

Цените се изразени во евра по лице/ за едно ноќевање

 

Политика за деца:
2 деца до 12 години престојуваат бесплатно
 

Во цените не е вклучена туристичката такса

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page