top of page

UNIQUE RESORT AND SPA - OHRID

Unique Resort & Spa нуди модерен комфорт и широк спектар на активност каде што можете да поминете време со своето семејство, исполнет одмор со пријателите или организиран настан за градење тим за вас и вашите колеги. Што и да одберете ќе биде незаборвано искуство.

            Хотелот располага со130 луксузно опремени и пространи соби. Собите имаат балкон, ТВ, телефон, клима уред, греење, минибар, приватна бања и WiFi интернет. Нивниот топол и модерен ентериер зрачи со пријатен амбиент за релаксирачки престој и дружење.

ЛЕТО 2021

Цените се изразени во денари по соба/ ноќевање со појадок

Во цените е вклучено:

Користење надворешен базен

Фитнес

Спа центар

Туристичка такса

WiFi интернет

Бесплатен паркинг

Игротека

Попусти и доплати:

Доплата за вечера 800 денари за возрасно лице од вечер

Доплата за вечера за деца 6-11.99 години 400 денари од вечер

 

Политика за деца:

0-5,99 години се сместува бесплато
6-11,99 години 50 % попуст – со сопствено легло

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page