top of page

TRINITY RESIDENCE

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ) / не е валидно за NY период 28.12 - 03.01:

20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 05.10.2020
15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2020 и платени 100% до 05.11.2020
10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2020 и платени 100% до 05.12.2020 

Дополнителни попусти:

6=7, 12=14 валидно за престој помеѓу 01.12.2020 - 23.12.2020 и 01.03.2021 - 31.03.2021


* Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра, за 1 лице ноќевање со појадок или полупансион.

Бесплатно користење на СПА центар: базен, детски базен, сауна, парна бања, џакузи, тепидариум.

Бесплатен паркинг - надворешен и подземен.

Бесплатно користење на WiFi интернет.

Бесплатен ски гардеробер за сопствена опрема и можност за наем на опрема од хотелот.

Бесплатен превоз до ски лифт по распоред.

Во цените е вклучена такса и ДДВ.

Намалувања:

Дете до 1.99 години - бесплатно

Дете од 2-11.99 години на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст од цената за возрасен

Две деца до 5.99 години со 1 возрасен - се наплаќа како еднокреветна соба

Две деца 6-11.99 години + 1 возрасен - 20% попуст за првото и 50% попуст за второто дете

2 возрасни + 1 дете до 5.99 години - бесплатно

2 возрасни + 1 дете од 6-11.99 години - 50% попуст

2 возрасни + 2 деца 6-11.99 години - 50% попуст за секое дете

Возрасен на дополнително легло - 20% попуст

Еднокреветна соба - доплата 80%

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page