top of page

HOTEL & SPA TINO SVETI STEFAN - OHRID

Лоциран на 4,1 км од Античкиот театар во Охрид, хотелот Тино Свети Стефан има бесплатен Wi-Fi пристап и бесплатен сопствен паркинг. Хотелот располага со сезонски отворен базен, детско игралиште и сончева тераса.

Цените се изразени во денари по лице/ноќевање на база полу пансион (доручек + вечера).

Во апартманите е потребно минимум 3 full paying лица (ако има 4 возрасни лицa важи 4 full paying)

      Деца до 5,99 год–гратис (во двокреветна соба, без дополнително легло)

Деца од 6 – 11,99 год – 10 евра од ноќ (во двокреветна соба, со дополнително легло)

Полу пансион – секоја вечера избор од 3 менија со предјадење, главно јадење и десерт

Услуги вклучени во цените: појадок, користење на внатрешен базен, детски базен, надворешен базен (лежалки, чадори), спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг понг маса, билјард маса, конференциски сали (за настани), Wi-Fi, паркинг пред хотелот

 

Можност доплата за масажи, третмани и солариум

Собите во хотелот се реновирани во 2020 год

 

Цените се со вклучен ДДВ. Во цената не е вклучена туристичка такса.

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД
 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page