top of page

TINO HOTEL & SPA - OHRID

Хотелот Тино има поглед кон езерото и нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и безбедносни камери. Хотелот располоага со Спа центар и користењето е бесплатно за гостите на хотелот. Ресторанот во хотелот служи автентична италијанска и друга интернационална кујна.

Цените се изразени во евра по лице 

 

Во цените е вклучено:

Ноќевање со појадок/ појадок и вечера

Спа центар со џакузи

Сауна и парна бања

Интернет

Паркинг

ДДВ

Туристичка такса 40 денари по лице на ден

 

Можност за доплата:

Доплата од 5 EUR на ден за соба со поглед на езеро

Доплата од 9 EUR на ден за 1 полу пансион

Доплата за масажи

 

Политика за деца:

Престој за деца 0-5,99 - бесплатно

Престој за деца 6-11,99 + 10 ЕУР за дополнителен лежај

 

Собите во хотелот се реновирани во 2020 год

 

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page