top of page

SUNNY HILLS

Попусти за рани резервации :

10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019

не валидно за период 29.12-05.01.2020

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера

Доплата (НЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера

FB Доплата преку HB Возрасен/дете 03-11,99 - 13,40 / 6,60€


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page