1/9

SAMOKOV

Попусти за рани резервации :    

10% Попуст за резервации направени до 10.11.2021 и платени 100% до 15.11.2021  

Дополнителни попусти:

5=4, 6=5, 7=6 за период на престој 02.01.2022 до 21.01.2022 и 06.03.2022 до 10.04.2022.

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра, по лице за ноќевање со појадок или полупансион.

Минимум престој - 3 ноќевања.

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
Еднокреветна соба - 1 возрасен

Намалувања:
Дете до 4,99 години со 2 возрасни - бесплатно

Дете до 4,99 години со 1 возрасен по цена за еднокреветна соба

Деца 5 - 11,99 години на дополнителен или регуларно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло - 15% попуст

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk