top of page

PANORAMA HOTEL & SPA - KRUSHEVO

Хотел Панорама и Спа во Крушево располага со вкупно 20 соби и апартмани. Сите се со величествен панорамски поглед кон Крушево, освен еден Јуниор апартман, кој е со бајковит поглед кон буковата корија. Хотелот располага со затворен базен, градина, бесплатен WiFi интернет, СПА центар и ресторан со поглед кон градот.

Цените се изразени во евра, по соба/ноќевање со вклучен појадок

 

Во цените е вклучено:

Ноќевање со појадок

Туристичка такса

Спа Центар

Бесплатно кафе/чај во соба

WiFi интернет во собите и јавите површини

Вода во собите

 Карта за жичарата

10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.

Бесплатен паркинг

 

Попусти и доплати:
Дополнителен оброк (ручек или вечера) - 13€ по лице и е на база сет мени

(предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок)
За деца до 8 години се доплака 7€, за деца над 8 години е исто како и за возрасен

Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплаќа 10€ за ноќевање со појадок

За фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплаќа 10€ за ноќевање со појадок

 Адреналин парк кој што има неколку содржини:
Движење по Rope Line- 180 ден по лице за една стаза
Искачување на вештачка карпа – 180 ден по лице за едно искаќување
Возење со триколки – 180 ден по лице за две спуштања
Спуштање на Zip Line – 150 ден по лице за едно спуштање.

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page