1/11

HOTEL PANORAMA

Хотел Панорама и Спа во Крушево нуди сместување во соби опремени со клима, ТВ со рамен екран и кабелски канали, гардероба, купатило со туш и фен. Располага со вкупно 20 соби и апартмани: 12 двокреветни, 2 трокреветни и 6 апартмани. Сите се со величествен панорамски поглед кон Крушево, освен еден Јуниор апартман, кој е со бајковит поглед кон буковата корија. Хотелот располага со затворен базен, градина, бесплатен WiFi интернет, СПА центар и ресторан со прекрасен поглед кон градот.

Во зимската сезона, користењето на жичарницата и ски лифтовите се бесплатни за гостите на хотелот.

Понудените цени се по соба/ноќевање со вклучен појадок.

Во цената е вклучено користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево. 

Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплака 10 евра за дете по ноќ. 

Доколку сакате дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по лице и е на база сет мени (предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен. 

За бебиња 0-2 години, во собата на Ваше барање, се поставува детско креветче. Сместувањето е бесплатно.

За деца 2-8 години, сместувањето е бесплатно.

За деца над 8 години се доплаќа по 10 € од дете, исто како и за возрасен.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.