top of page

HOTEL ORPHEUS 4* - PAMPOROVO

Попусти за рани резервации:

  • 20% попуст за резервации со минимум 6 ноќевања направени до 20.10.2022 вкл. и

депозит од 50% до 31.10.2022

- важи за престој во периодите 20.12.2022 - 23.12.2022 вкл.

- важи за престој во периодите 27.12.2022 - 28.12.2022 вкл.

- важи за престој во периодите 02.01.2023 - 19.03.2023 вкл.

  • дополнителен попуст од 5% за резервации со минимум 7 ноќевања направени до 20.10.2022 вкл. и

депозит од 50% до 31.10.2022

- важи за престој во периодите 02.01.2023 - 19.03.2023 вкл.

Цените се изразени во евра.

Цената вклучува:
1 ноќевање со појадок и вечера, по лице/ или по соба
Бесплатно користење на базен, фитнес, џакузи, сауна, парна бања, ски гардеробер, сеф, Wi-fi
Бесплатен трансфер од хотелот до ски терените
Бесплатен паркинг

Програма за анимација „Winter Family Active“

Хотелско осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

Новогодишна вечера /НЕ задолжителна/ 100,00 евра за возрасен и 50,00 евра за дете 5 - 12,99 г.


Максимална пополнетост:

Еднокреветна соба - 1 лице

Стандардна двокреветна соба – 2 + 1 дете

Двокреветна соба премиум – 2 + 1 дете

Семејна соба - 2 + 2 деца

Апартман - 2 + 2 деца или 3 + 1 дете

Намалувања:
Дете до 1,99 години - бесплатно
Дете 2 - 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба со 2 возрасни - бесплатно
Дете 2 - 12,99 години на регуларно легло во двокреветна соба со 1 возрасен - 50% попуст
2 Деца 5 - 12,99 години во двокреветна соба со 1 возрасен -  двете деца имаат по 50% попуст
Дете 3 - 12,99 години со 3 возрасни во апартман - бесплатно
4то Возрасно лице на дополнително легло во апартман - плаќа 20% од цената

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page