top of page

HOTEL ORPHEUS 4* - PAMPOROVO

Попусти за рани резервации:

  • 10% discount for bookings with stay in the periods 27.12.2023 - 01.01.2024 incl AND 20.01.2024 - 31.03.2024 incl

  • 15% discount for bookings with stay in the periods 02.01.2024 - 19.01.2024 incl
    Valid for reservations made from 21.11.2023 till 30.11.2023 incl and 50% deposit till 15.12.2023

 

 

  • 15% discount for bookings with stay in the periods 02.01.2024 - 12.01.2024 incl

  • 10% discount for bookings with stay in the periods:

 - 13.01.2024 - 19.01.2024 incl
- 28.01.2024 - 31.01.2024 incl
- 05.02.2024 - 31.03.2024 incl
Valid for reservations made from 01.12.2023 till 15.12.2023 incl and 50% deposit till 20.12.2023

Цените се изразени во евра.

Цената вклучува:
1 ноќевање со појадок и вечера, по лице/ или по соба
Бесплатно користење на базен, фитнес, џакузи, сауна, парна бања, ски гардеробер, сеф, Wi-fi
Бесплатен трансфер од хотелот до ски терените
Бесплатен паркинг

Програма за анимација „Winter Family Active“

Хотелско осигурување, туристичка такса и 9% ДДВ

Новогодишна вечера /НЕ задолжителна/ 145,00 евра за возрасен и 65,00 евра за дете 5 - 12,99 г.


Максимална пополнетост:

Double room standard – 2 + 1 child up to 12.99 y
Double room premium – 2 + 1 child up to 12.99 y
Studio Premium 1 - 2 adults + 2 children up to 5.99 y
Studio Premium 2 - 2 adults + 2 children up to 12.99 y or 3 adults
Apartment (2+2) - 2 adults + 2 children up to 12.99 y
Apartment (3+1) - 3 adults + 1 child up to 12.99 y
Apartment Premium - 3 adults + 1 child up to 12.99 y
Single room - 1 pax

 

Намалувања:
Дете до 1,99 години - бесплатно
Дете 2 - 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба со 2 возрасни - бесплатно
Дете 2 - 12,99 години на регуларно легло во двокреветна соба со 1 возрасен - 40% попуст
2 Деца 2 - 12,99 години во двокреветна соба со 1 возрасен -  двете деца имаат по 50% попуст
4то Возрасно лице на дополнително легло во апартман - плаќа 20% од цената

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page