top of page

HOTEL ORLOVETS 5* - PAMPOROVO

Попусти за рани резервации :


10 % Попуст за резервации направени во период до 30.11.2023 и платени 100% до 10.12.2022  

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Цените се изразени во евра по лице.

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок

Планински релакс салон - затворен базен, фитнес, инфрацрвена хало сауна, арома сауна, хербална сауна, пристап до соба амам, тропски туш, парна бања и парна бања Арома

БЕСПЛАТНА WI-FI конекција во хотелот

Остава за лична ски опрема во хотелот или на патеките на Ски центар 2 - Малина

Регулиран ски-шатл-автобус до ски патеки

Хотелско осигурување, туристичка такса, 9% ДДВ

Максимална пополнетост:

Двокреветна соба - 2 + 1 лице

Дете до 5.99 год. бесплатно со двајца родители

Дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

Во случај на сместување еден возрасен со дете до 5,99 год. , собата се наплаќа како Еднокреветна

Возрасен 12 + сместен на дополнително легло користи 25% попуст од цената на редовно легло

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk

bottom of page