1/16

ORLOVETS

Попусти за рани резервации :


10 % Попуст за резервации направени во период 30.10-20.11.2021 и платени 100% до 30.11.2021 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Цените се изразени во евра по лице.

Цената вклучува:

Ноќевање со појадок

Wi - fi

Ски остава

Шатл превоз до ски центрите

Влез во СПА, внатрешен базен, Фитнес сала, Парна бања, Инфраред сауна, Финска сауна, Џакузи итн.

Доплати и попусти:

Доплата за Half Board - 20.00 € за возрасен и 10.00 € за дете од 07 - 11.99 год.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 80.00 € за возрасен и 45.00 € за Дете од 05 до 11,99 год.

Дете до 6.99 год. бесплатно со двајца родители

Дете од 7 до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

Дете од 7 до 11.99 год. на нормално легло со 1 родител - 25% попуст


Цената не вклучува:

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk