1/10

MURSALITSA

Попусти за рани резервации :

25 % Попуст за резервации направени до 31.07.2019 и платени 100% до 10.08.2019
20 % Попуст за резервации направени до 30.09.2019 и платени 100% до 10.10.2019
15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 05.11.2019

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 55.00 € за возрасен и 30.00 € за Дете од 6 до 12,99 год.

Дете 2 до 05,99 год. - бесплатно. без услуга*/.Во случај дете 2-5,99 да сака да резервира НГ вечера - 20 €

 

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk