top of page

LION

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ)
10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до  10.11.2021

Дополнителен попуст:

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12  и 14=12  за пристигања од 26.02.2022 до крај на сезона

Попустите се комбинираат !!!

Цените се изразени во евра.

Цената вклучува:

Ноќевање со појадок и вечера

Бесплатно користење на базен, сауна и фитнес сала

Ски остава

Превоз до Ски центар

Попусти:

Деца до 3.99 години бесплатно

Деца од 4 до 11.99 години на дополнително легло - 50 % попуст од дополнително легло за возрасен

Деца од 4 до 11.99 години на regular легло - 25% попуст од возрасен


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО) 

Новогодишна Вечера - 80.00 € за возрасен и 42.50 € за дете од  4 до 11,99 год.. дете 00-03,99 - бебе/без услуга.


Доплата (НЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 50.00 € за возрасен и 27.50 € за дете од  4 до 11,99 год.. дете 00-03,99 - бебе /без услуга.

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page