top of page

LAKI HOTEL & SPA - OHRID

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи. Хотелските соби се комплетно опремени, дизајнирани според последните хотелски стандарди и креирани за Ваше максимално уживање. Лаки Спа за своите гости создаде интимен амбиент и тотално опуштена атмосфера. Сите активности и сервиси се сместени на еден спрат, што овозможува целосно исклучување од надворешниот свет и започнување на спа патувањето.

Цените се изразени во евра по лице/ ноќевање со појадок/ полу пансион/ полн пансион

Во цените е вклучено:

Користење на отворен и затворен базен

Спа и велнес центар

Сауна и ароматерапи бања

Туристичка такса

WiFi интернет во собите и јавите површини

Бесплатен паркинг

 

Политика за деца:

Деца до 6.99 - бесплатно сместување

Деца од 7-11.99 - 50% попуст од редовната цена

 

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page