top of page

HOTEL KASSANDRA MARE

Касандра Маре се наоѓа во спокоен амбиент со поглед кон Егејското Море и планината Олимп на хоризонтот. Шарените градини, боровите дрвја, свежиот воздух и сонце ја создаваат совршената атмосфера за опуштен одмор. Хотелските соби се опремени со клима, ТВ со сателитски канали, мини бар, радио, тоалет, фен (на барање), балкон со поглед кон море, планина или градина.  На своите гости хотелот им нуди на располагање базен, бар на плажа, ресторан покрај базен, спортски активности, спа центар, сауна и топла бања, фитнес содржини и билијард.
Појадокот се сервира во ресторанот, додека кафе и пијалоци, гостите можат да консумираат во барот покрај плажа во текот на целиот ден.


МИНИМУМ ПРЕСТОЈ:

05.05.19 - 31.05.19 (1 ноќевање)

01.06.19 - 24.09.19 (3 ноќевања)

HB - ноќевање со полу пансион (доручек и вечера) | AL - all inclusive (доручек, ручек, вечера и локални пијалоци)

Понудените цени се по соба/ноќевање

Цените се изразени во евра (1EUR = 62МКД).
ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Во цените не е вклучено туристичка такса 1.5€ по лице на ноќ!

Во хотелот е дозволено сместување за деца од 8 години нагоре.

https://www.kassandramare.com.gr/en/

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page