top of page

HOTEL IZGREV SPA & AQUAPARK - STRUGA

Сместен на брегот на Охридското Езеро, во прекрасната Струга, хотелот Изгрев Спа и Аквапарк нуди отворени и затворени базени како и бесплатен е влез во аква паркот за гостите во хотелот. Располага со терен за тенис, кошарка, мини голф, одбојка на плажа, пинг-понг, фитнес.

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ОКТОМВРИ, НОЕМВРИ И ДЕКЕМВРИ!

Услуга: Ноќевање со појадок

28€ по лице во двокреветна соба со поглед кон копно (Land View)

31€ по лице во двокреветна соба со поглед кон езеро (Lake View)

Понудата важи до 26.12.2021 !!!

Цените се изразени во евра по соба/ ноќевање со појадок (послужување)

Во цените е вклучено:
Спа центар
Внатрешен базен
Фитнес центар
Сауна
Турска бања
Аква парк
 
Политика за деца:
Деца до 6.99 год – бесплатно во стандардна соба со две возрасни лица
Деца до 6.99 год – плаќа 30% од цената за еден возрасен,

 за дополнителен лежај во стандардна соба со две возрасни лица
Деца од 7-11.99 плаќа 50% од цената за еден возрасен

Цените се со вклучен ДДВ
Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД


 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page