top of page

HOTEL INEX OLGICA

Хотел Инекс Олгица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга половина век. Хотелот е лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром. 

Јуниор  АПП - (максимум 2 лица+дете до 6 години)
Де лукс АПП - (максимум 2 лица+дете до 6 години)

Понудените цени се по соба за 1 ноќевање со вклучен појадок.


Доплата за пансионски  оброк 10 Евра по лице-топло/ладно бифе
Деца од 0 до 6 год без посебно легло-без надомест
Деца од 6 до 12 год со помошен лежај во иста соба со родител 50% попуст

Напомена: Сместување во соби при доаѓање по 14:00 часот | Напуштање и одјавување до 10:00 часот 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page