top of page

ICEBERG

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ):

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 05.11.2019
10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2019 и платени 100% до 05.12.2019

Дополнителен попуст:

1 ноќ бесплатно за престој 7-13 ноки и 2 ноки бесплатно за престој

преку 14 ноки за пристигања во период 15.01-28.01.2020 и 05.03-31.03.2020

Попустите меѓусебно не се комбинираат !!!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО) 
Новогодишна вечера - 85€ за возрасен / 45€ за дете (2-11,99г.) / бебе (0-1,99г.) без услуга 


ЗАДОЛЖИТЕЛНО!

Хотелска такса: 4 еур по лице по престој, вклучувајки и деца
Во цената не е вклучено туристичка такса 1,1 € по лице на ноќ!

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page