top of page

HOTEL TREFF BISTRO - BITOLA

Хотел ТРЕФ е лоциран на Широк Сокак, во непосредна близина на Археолошкиот музеј,  античкиот град Хераклеа Линкестис, градскиот парк и спортските центри. Хотелот е изграден по меѓународни стандарди и располага со вкупно 27 соби, со капацитет за сместување на 75 лица.

Хотел ТРЕФ на своите гости им нуди ресторан со интернационална кујна, бар, центар за рекреација, конференциска сала, рецепција 24/7.

Цените се изразени во евра за наем на соба

За сите резервации направени за престој во период од 01.04-30.04.2021 дополнителен 20% попуст

 

Во цените е вклучено:

Туристичка такса

WiFi интернет

Бесплатен паркинг

 

Политика за деца:

Деца до 6.99 - бесплатно сместување

Деца над 7 години се сметаат за возрасни

 

Попуст и доплати:

Појадок 3 € по лице

Ручек/ вечера 6 € по лице

Пакет ручек и вечера 10 € по лице

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page