top of page

HOTEL SIRIUS SPA & WELLNESS - STRUMICA

Хотел Sirius Spa & Wellness Струмица – вистинско место за одмор, релаксација и споделување на вашите специјални моменти.

Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Сместувачкиот капацитет на хотелот се состои од 116 соби, 2 сали, Кристална сала со капацитет од 400 седишта и Огледална сала со капацитет од 700 седишта.

Сириус пакет 1 изнесува 4,200.00 ден
(понудата е валидна за деновите петок и сабота )
Пакет аранжманот се однесува за две особи во една соба за едно ноќевање.
Аранжманот е на база полупансион (ноќевање, појадок и вечера) и користење на услугите
од СПА центарот,
- базен - турска бања,
- џакузи - парна бања,
- солено џакузи - инфра-ред сауна,
- теретана - финска сауна

Сириус пакет 2 изнесува 3,800.00 ден
(понудата е валидна во деновите од недела до четврток )
Пакет аранжманот се однесува за две особи во една соба за едно ноќевање.
Аранжманот е на база полупансион (ноќевање, појадок и вечера) и користење на услугите
од СПА центарот,
- базен - турска бања,
- џакузи - парна бања,
- солено џакузи - инфра-ред сауна,
- теретана - финска сауна

Цените се изразени во денари за 1 ноќевање.

      Оброк (ручек или вечера ) салата, главно јадење со прилог и десерт 550.00 ден по лице.
Користење на надворешните базени е гратис.

Во цената имате вклучено бањарка и папучи.

Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од масажата/третманот) и потребна е претходна резервација.

Работно време на Спа и веленс центарот секој ден од 10:00 до 20:00 часот

Користењето на Спа центарот за гости од хотелот се наплаќа по 300.00 ден од лице целодневна карта,

Користењето на Спа центарт за надворешни гости се наплаќа по 500.00 ден од лице целодневна карта.

Политика за деца:
до 3 год бесплатно
од 3 до 7 год – 30% од сумата по лице или
630.00 ден – петок и сабота / 570.00 ден – недела до четврток
од 8 до 12 год – 50% од сумата по лице или
1,050.00 ден петок и сабота / 950.00 ден – недела до четврток
од 13 до 15 год – 70 % од сумата по лице или
1,470.00 ден петок и сабота / 1,330.00 ден – недела до четврток
над 15 год се наплаќа целата сума
На цените на база на ноќевање со појадок или и користењето на Спа центарот важат
истите процети за пресметка на сумата за деца.


 Сите цени се со вклучена туристичка такса и ДДВ
Пријавување после 14:00 часот
Одјава до 12:00 часот

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page