top of page

HOTEL LA TERRAZZA - DOJRAN

Hotel La Terrazza е лоциран во Стар Дојран наспроти Дојранското крајбрежје, на 100 метри од градската плажа. Ја спојува безвременската елеганција, комфорт, луксуз и незаменлив поглед кон Дојранското езеро. Хотелот ви нуди пријатен престој во текот на целото лето.

Хотелот располага со 39 делукс соби и 6 апартмани. Секоја од собите и апартманите располага со балкон кој има поглед на езеро, брачен кревет со можност за трето легло, клима уред, телевизор, WiFi интернет, мини бар и приватна бања.

Цените се изразени во евра по лице/ ноќевање со појадок

 

Во цените е вклучено туристичка такса

 

Политика за деца:

Деца до 5.99 бесплатно сместување

Деца од 6-9.99 - 50% попуст од редовната цена

 

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

ул. Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел во Дебар Маало
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528 | +389 72 311 222 | +389 72 220 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page