top of page

HOTEL DRIM - STRUGA

 Сместен на брегот на Охридското Езеро и реката Црн Дрим, хотелот е опкружен со уникатноста на живата Струга, кој нуди не само место каде ќе се почуствувате како дома, туку и место каде ќе се релаксирате и инспирирате. Хотелот ги комбинира врвно професионалниот и личниот пристап, овозможувајќи внимателно одбрана услуга.

Уживајте во срцето на хотелот и релаксирајте се со кафе или чаша вино во Лоби барот или искусете кулинарска вечер во еден од рестораните. Доколку сакате пространи, комфорни, стилски уредени соби, Хотел Дрим е вистинското место за Вас.

Цените се дадени по соба/ ноќевање со вклучен појадок

 

Вклучено во цената:

Ноќевање со појадок

Користење на надворешен базен

Паркинг

Интернет

Туристичка такса

 

Политика за деца:

За деца од 0-5.99 год со двајца возрасни во соба - бесплатно

За деца од 6-11.99 год со двајца возрасни во соба - 50 % од цената

 

Попуст и доплати:

Доплата за оброк 10 €

Доплата за оброк за деца од 3-5.99 год - 5 €

Доплата за оброк за деца од 6-11.99 год - 5 €

2 € доплата по лице за лежалка (неограничен пристап до плажа и

базен) за гости на база ноќевање со појадок

1 € доплата по лице за лежалка (неограничен пристап до плажа и

базен) за гости на база полу пансион

За гости сместени на база се вклучено, користењето на лежалки е бесплатно

 

Check in: 14h, Check out: 12h


Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

ул. Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел во Дебар Маало
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528 | +389 72 311 222 | +389 72 220 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page