top of page

HOTEL CLUB A 3* - KOPAONIK

Хотелот Клуб А се наоѓа во срцето на живописниот ски-центар на Копаоник на надморска височина од 1750м.

Нашата успешна приказна за гостопримството трае повеќе од 30 години, бидејќи нашата страст за гостопримство е она што најдобро го дефинира хотелот Клуб А, комбинирајќи удобност, добро позната услуга со уникатност и традиција.

Клуб А располага со 91 соба со различни големини и два апартмани. Целосно реновирано лоби со камин, кафе и ресторан, конференциска сала, базен со џакузи, сауна, детска игротека, фризерски салон, бесплатен Wi-Fi, паркинг се само дел од погодностите што им се достапни на гостите.

Појадок и вечера (полупансион) се служи на шведска маса.

Добрата, домашна храна и надалеку познатата услуга се една од главните причини зошто неколку генерации од исто семејство стануваат редовни гости на хотел Клуб А.

Попустите продолжуваат во Декември:

5% ПОПУСТ НА ПОДОЛУ НАВЕДЕНИТЕ ЦЕНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20.12.2023!

Цените се изразени во евра по лице по ноќевањe

1 ЕУР = 61,8 МКД

Цената вклучува:

Ноќевање со појадок и вечера

Wi-fi

Спа центар

Начин на резервација и плаќање: 30% уплата при резервација, а остатокот до 15 дена пред патување.

Check in: 14:00

Check out: 10:30

Попусти

Деца до 4 год со 2 возрасни на заеднички кревет - бесплатно

Деца 4-7 год со 2 возрасни на заеднички кревет - 50% попуст

Деца 7-12 год со 1/2 возрасни користат посебен кревет - 30% попуст

Цената не вклучува:

Туристичка такса (возрасни 120 РСД на ден / деца од 7-15 години 60 РСД на ден)

Паркинг - 100 РСД на ден

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk

bottom of page