1/8

HOTEL GRANIT

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа.

Понудените цени се изразени во евра по лице за едно ноќевање со појадок,

доплатата за вечера изнесува 8 евра.

Во цените е вклучено ДДВ и туристичка такса.

Попусти и доплати:
* Деца до 5.99 год. гратис
* Деца од 6 год. до 12 год. попуст 50%
* Деца од 12 год па нагоре се плаќа полна сума
* Доплата за апартман + 12 ЕУР по лице по услуга.
* Цените важат за наведените периоди, освен за специјални

настани како Нова Година, семинари, конгреси и сл.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2021 by Golden Tour. All rights reserved.