1/11

GRAND ROYALE

Попусти за рани резервации :

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 10.11.2019     

10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2019 до 10.12.2019 и платени 100% до 10.12.2019  

* валидно само за престој од 12.01.2020 - 10.04.2020.

STOP OF THE EARLY BOOKING        12.01.2020    14.01.2020 incl
STOP OF THE EARLY BOOKING        17.01.2020    23.01.2020 incl
STOP OF THE EARLY BOOKING        16.02.2020    28.02.2020 incl

 

Дополнителни попусти:

7=6, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за резервации со престој после 12.01.2020.

5=4 за резервации направени во период од 01.03.2020 до 10.04.2020.

* Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот за рани резервации.

Цените се изразени во евра.

Доплата за HB во период од 01.12.2019 до 26.12.2019 и 05.01.2020 до 10.04.2020 - 9.00 € по лице/ден

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 75.00 € за возрасен и 38.00 € за дете од 3 до 12,99 год. 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера на 25.12.2019 - 15.00 € за возрасен и 8.00 € за дете од 3 до 12,99 год. 

За резервации со HB на 25.12.2019 вечерата не се служи и единствената опција е Божиќна вечера.

Максимум капацитет:
Студио - 2 возрасни + 1 дете

Апартман со 1 спална - 2 возрасни + 1 дете

Апартман со 2 спални - 4 возрасни + 1 дете

Намалувања:
Дете до 2,99 години - бесплатно

Прво дете 3-12,99 години на дополнително легло - бесплатно за BB, плаќа 50% за HB

Второ дете 3-12,99 години на дополнително легло - 50% попуст.

Прво дете на дополнително легло во период 27.12.2019-04.01.2020 - бесплатно сместување за HB и плаќа само за Новогодишна вечера

Дете од 3-12.99 на регуларно легло со 1 возрасен - 30% попуст на цената за возрасен

Возрасен на дополнително легло - 30% попуст.

Еднокреветна соба - 20% попуст на цената за соба


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.