top of page

GRAND HOTEL BANSKO 4*

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ):

30% Попуст за резервации направени до 30.10.2023 и платени 50% до 30.10.2023, остатокот до 28 дена пред патување.

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за 01.12-28.12.2023 и 03.01-15.04.2024.

Попустот може да се комбинира со early booking.

Цените се изразени во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 1 еур=61,8 мкд.


​Цената вклучува:
1 ноќевање со појадок и вечера по лице во Single, Double и Executive room, односно по соба во One bedroom app, two bedroom app.
Бесплатно користење на финска сауна, солена сауна, парна бања, хамам, џакузи, соба за релаксирање, фитнес центар

24/7 Ланч бар - snacks, hot and cold drinks, сезонско овошје, сенвичи, мали колачиња, и домашни десерти

Ски гардероба
Бесплатен трансфер од хотелот до најблиските ски терените

Максимум капацитет:

Single room - 1ad+1inf/5.99y/

Double Deluxe room - 2ad+1 child/5.99y/

Single room - 1adult + 1 infant

One bedroom apartment - 3ad+1child/5.99y/ or 2ad+2children

Two bedroom apartment -4ad+1child/5.99y/

Executive room - 2 adults

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page