top of page

Hotel Diamond Hill 4* - Vlorë

Diamond Hill се наоѓа во Vlore. Располага со прекрасна градина и спа центар. Бесплатна WiFi мрежа е достапна низ целиот имот. Diamond Hill е хотел кој е пријателски настроен спрема миленичињата. Има апартамани со тераса, апартмани со кујна, машина за миење садови, фурна и фрижидер. Сите соби се опремени со клима уред. Исто така располага со бесплатен приватен. Diamond Hill има сауна и нуди масерски третмани. Гостите можат да уживаат во пијалок во барот кој се наоѓа во склоп на хотелот. Плоштадот на независноста е на 6 км од Diamond Hill. 

Цените почнуваат од 335€ за период од 14.06 - 21.06 / 7 ноќевања за 2 лица,

во цената е вклучено ноќевање со појадок.

Побарајте понуда за посакуваниот период долу.

|

|

|

V

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page