top of page

HOTEL DALJAN

Хотелот Далјан се наода крај брегот на Охридското езеро на 2 километри оддалеченост од центарот на градот Охрид. Хотелот има прекрасен парк и сопствена плажа каде гостите можат да уживаат во природните убавини кои ги нуди Охрид. Хотелот Даљан распoлага со 26 соби, секоја соба има сопствен балкон и купатило.

Цените се изразени во денари по лице/ноќевање.

Во цената е вклучено: ноќевања на избраната услуга, приватна плажа, Wi-Fi, паркинг
Во цената не е вклучено: туристичка такса – 40,00 дневно за возрасни
НАПОМЕНИ:
Деца од 0-5,99 се сместуваат бесплатно
Деца од 6-11,99 плаќаат 50% од цената за возрасен

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page