top of page

HOTEL BISTRA - MAVROVO

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.
 
Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ. 

Цените се изразени во евра по соба/ноќевање со вклучен појадок

 

Во цените е вклучено:

Ноќевање со појадок

Туристичка такса

WiFi интернет во собите и јавите површини

Спа Ценатр (надворешен термален базен и сауна)

Бесплатно кафе/чај во соба

Игралиште за деца

Бесплатен паркинг

 

Политика за деца:

Деца до 6.99 - бесплатно сместување

Деца од 7-11.99 - 50% попуст од редовната цена

Деца над 12 се сметаат за возрасен

 

Попуст и доплати:

Трето лице во соба - 40% попуст на редовната цена

Дополнителен оброк - 7€

Check in: 14h, Check out: 10h

 

Цените важат до 15.12.2021

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page