top of page

HOTEL BELVEDERE

Сместени во борова шума во населбата Свети Стефан, на само 4км од Охрид и 100 метри од Охридското езеро, Хотел Белведере е бренд што нуди широк спектар на услуги и удобности. Хотелот со четири нуди 89 соби, две сали за семинари, еден модерен хотелски ресторан и два традиционални ресторани во центарот на градот Охрид, лоби бар, сопствен паркинг.

Цените се изразени во денари по лице/ноќевање со вклучен појадок.

      Доплата за оброк – 7 евра по лице по оброк.

Цените се со вклучен ДДВ и туристичка такса.

 

Деца од 3-8.99 години, 50% од цената на услугата за помошно легло во двокреветна соба.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page