top of page

BELMONT SKI & SPA

Попусти за рани резервации :

10 % Попуст за резервации направени до 30.11 и платено 100% до 05.12.2019;   

 

 Дневни (дополнителни) попусти:

7=6, 8=7, 9=8, 10=9... за пристигања во период 11.01-25.01. и 23.02.-15.04.

Попустите НЕ се комбинираат !!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 60.00 € за возрасен и 30.00 € за Дете од 02 до 11,99 год.


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page