top of page

HOTEL BANSKO

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ):

15 % Попуст за резервации направени до 31.10.2019 и платени 100% до 05.11.2019
10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2019 и платени 100% до 05.12.2019

Цените се изразени во евра.

Booking tax ЗАДОЛЖИТЕЛНО: 5,45 euro по лице/на престој (вкл. деца)

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)  

Божиќна вечера - 35.70 € за возрасен и 21.35 € за дете од  2 до 11,99 год. бебе 00-01,99 - без услуга. 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)  

Новогодишна Вечера - 81.30 € за возрасен и 43.15 € за дете од  2 до 11,99 год.  бебе 00-01,99 - без услуга. 

ЗАДОЛЖИТЕЛНО!Во цената не е вклучено туристичка такса 1,1 € по лице на ноќ!

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page