top of page

BALKAN JEWEL RESORT & SPA

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ) :

15 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 05.10.2020
10 % Попуст за резервации направени до 30.11.2020 и платени 100% до 05.12.2020

    

ДОПОЛНИТЕЛНИ ПОПУСТИ:

10 % Попуст за 7-9 ноќевања, за период на престој 09.01-31.03.2021
15 % Попуст за 10-14 ноќевања, за период на престој 09.01-31.03.2021
20 % Попуст за 15-17 ноќевања, за период на престој 09.01-31.03.2021 

*Дополнителните попусти се комбинираат со EB попустот за рани резервации само во период 01.03-31.03.2020

Цените се изразени во евра

Во цените е вклучено:
1 ноќевање по соба на база само ноќевање, со вклучен доручек или полупансион (како е наведено)
Користење на базен со минерална вода и џакузи, сауна, парна бања, фитнес, ски гардеробер
Бесплатен трансфер од хотелот до ски терените
Бесплатен паркинг

Максимум капацитет:
Студио - 2 возрасни + 0 дете
Апартман со 1 спална соба - 2 возрасни + 2 деца 
Апартман со 2 спални соби - 4 возрасни + 2 деца  

ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Во цената не е вклучено туристичка такса 1,1 € по лице на ноќ!

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page