top of page

APARTMANI MITE

Сместени на само 50 метри од брегот на Охридското езеро, во населбата Воска (помеѓу центарот на Охрид и населбата Даљан), на само 10 мин. пешачење од центарот на Охрид. Сите апартмани имаат балкон/тераса, со опремена кујна, кабловска ТВ и безжичен интернет. Во дворот има можност за правење скара, а продавници има на само 20м, аптека на 300 м. 

Цените се изразени во денари по соба/ноќевање.

Во цената е вклучено ноќевање (без појадок).

Сите соби располагаат со: балкон, купатило, безжичен интернет, комплетна кујна, мал фрижидер, место за готвење, кабелска 

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page