top of page

Вила Ана - Ксамил

Вила Ана се наоѓа на 50-70м од градската плажа Poda Beach во Ксамил. Вилата располага со 1/3, 1/4 и 1/5 студиа.Во вилата има базен кој во моментот е во изградба, патниците кои ќе престојуваат во вилата ќе го користат бесплатно базенот. Собите се опремени со: мини кујна, тоалет, балкон, клима и дневна соба за спиење. Во близина на вилата има: кафетерија, маркети, пицерија и ресторан. На 400м оддалеченост се наоѓа познатата плажа Бора - Бора.

Цените се дадени за наем на четворокреветно студио за 7 ноќевања/8 дена

За превоз се доплаќа 50 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра

Што е вклучено во цената

 • Наем на апартман за 7 ноќевања

 • Користење на клима

 • Користење на базен

 

Што не е вклучено во цената

 • Доплата за превоз 50 евра/ за деца (3-11.99  год.) 35 евра

 • Патничко осигурување

 • Индивидуални трошоци

 • Туристичка такса

 

Важно

 • Поаѓање од Скопје од Хотел Вип еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.

 • Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена

 • Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (3-11.99  год.) 35 евра

 • Поаѓање од Ксамил во 14:00 ч.

 • Пристигнувањето во Скопје е предвидено околу полноќ

 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот (багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери)

 • Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)

 • Во собите можат да престојуваат толку лица колку што платиле за престојот во собата

 • Во текот на престојот собите се чистат во вторник, за останатите денови гостите се грижат самите за хигиената

 • Во апартманите има пешкири

 • Во Албанија може да се патува со лична карта или пасош

 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

 • За време на патувањето во автобус задолжително е носење на заштитна маска

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page