top of page

Hotel Regina Blu 5* - Vlorë

Хотелот Regina Blu се наоѓа долж јужното крајбрежје на Албанија. Сместен во заливот на Валона, со поглед на прекрасното Јонско Море и плажата Radhime, хотелот Regina е модерен објект со сите погодности за да го направи вашиот престој пријатен и незаборавен.

                Хотелот Regina располага со вкупно 50 соби. Сите располагаат со сопствена бања, панорамски балкон, клима уред, мини бар, WiFi и ТВ. Во својот составен дел хотелот нуди базен, приватна плажа, бар и ресторан каде се нудат локални и морски специјалитети.

Цените се изразени во евра по лице/ноќевање со појадок/полу пансион/полн пансион

по курс 1€=61,8мкд

Дополнителни услуги:

коктел бар

бесплатен паркинг со однапред резервација

Дополнителни информации:

За соба со поглед на море се доплаќа 10 € на ден

Типови на соби: 2, 2+1 и 2+2

Деца под 4 години бесплатно

Деца од 4-12 години се плаќа 50%

Појадок 07.30 - 10.00, Ручек 13.00-15.00, Вечера 19.00 - 22.00

Во цената не е вклучено:

Задолжително патничко осигурување.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page