top of page

HOTEL LESSE HANIOTI

Хотелот Lesse 4* се наоѓа во Ханиоти на 70м од плажа до познатиот бич бар Молос, на првиот крак Касандра, Халкидики. Хотелот располага со ресторан, 3 базени, бар, таверна, детски базен, детско игралиште, паркинг, сауна и џакузи во затворениот спа центар со доплата.

Хотелот работи на база Ноќевање со појадок или полупансион (појадок со вечера) и пијалоците не се вклучени во цената. Самиот хотел нема сопствена плажа, и не располага со лежалки на плажа.

Собите располагаат со: твин или брачен лежај, мини кујна, фрижидер, клима, сеф, балкон, сателитска ТВ, тоалет со туш и фен.


МИНИМУМ ПРЕСТОЈ:

27.04.19 - 30.09.19 (5 ноќевања)

BB - ноќевање со појадок | HB - ноќевање со полу пансион (доручек и вечера)

Понудените цени се по соба/ноќевање

Цените се изразени во евра (1EUR = 62МКД).
ЗАДОЛЖИТЕЛНО! Во цените не е вклучено туристичка такса 3€ по лице на ноќ!

https://www.lesse.gr/hotel/index.php/en/

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page