top of page

Grand Blue Fafa Resort 5* - Golem

Grand Blue Fafa Resort е импресивен хотел со неверојатна архитектура изграден во прекрасното место Голем во Драч. Хотел нуди врвно гостопримство, луксузно сместување, ресторани, барови и рекреативни содржини, обезбедувајќи широк спектар на услуги и удобности за приватни и деловни потреби.

Внимателно дизајниранате соби овозможуваат сместување со прекрасен поглед или страничен поглед на море од сите балкони. Ресортот располага со своја приватна плажа, отворен базен, спа и фитнес центар и бесплатен приватен паркинг.

Цените се дадени по лице/ за ноќевање/ all inclusive

Цените се изразени во ЕУР, по курс 1 ЕУР = 61,8 МКД

 

Тип на соба:

Двокреветна соба 2 ADL/ 2ADL+1CHI

Трокреветна соба 3 ADL/ 3ADL+1CHI/ 2ADL+2CHI

 

Вклучено во цената:

Туристичка такса

Доручек, ручек и вечера

Локални алкохолни и безалкохолни појалоци од 10:00 до 22:00 часот

Лежалки со чадор

Приватен паркинг

WiFi

 

Попуст и доплати

За еднокреветна соба +70% од стандардната цена

Прво дете 0-5,99 год. гратис

Прво дете 6- 11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен

Второ дете 0-1,99 год гратис

Второ дете 2-11,99 год. плаќа 50% од цената за возрасен

 

Во цената не е вклучено:

Задолжително патничко осигурување

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

bottom of page