1/9

VILA MARKO

Вила Марко се наоѓа во Охрид покрај плажа, во најатрактивната туристичка дестинација Трпејца. Вилата располага со девет двокреветни соби опремени со ТВ, кабловска, клима, бесплатен интернет, мини фрижидер, електричен бокал, посебен тоалет како и тераса со преубав поглед кон езерото. 

Цените се изразени во денари по лице/ноќевање.

Во цената е вклучено ноќевање (без појадок).

Гостите можат бесплатно да ги користат лежалките и чадорите на плажата.
 

НАПОМЕНИ:
Деца до 11,99 се сместуваат бесплатно во соба со родители.

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk