top of page

HOTEL SNEZHANKA 3* - PAMPOROVO

Попусти за рани резервации :    

10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2022 и платени 100% до 10.11.2023 

Дополнителни попусти:

7=6 за период на престој од 19.02.2024 до 31.03.2024

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра.

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице (освен апартманот) со појадок и вечера

Бесплатно користење на внатрешен базен, сауна Паркинг, WI FI

Хотелско осигурување, такса за одморалиште и 9% ДДВ

Доплата за престој од 23.12-02.01.2024 :

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 70.00 € за возрасен и 40.00 € за дете од 4 до 11,99 год. 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 35.00 € за возрасен и 25.00 € за дете од 4 до 11,99 год. 

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11.99 години
Апартман - 2 возрасни + 3 деца до 11.99 години или 3 возрасни

Намалувања:
Дете до 5,99 години со 2 возрасни во двокреветна соба - бесплатно

Дете 6 - 11,99 години на дополнително легло - 65% попуст

Дете 2 - 11,99 години на регуларно легло - 35% попуст

Возрасен на дополнително легло - 25% попуст

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk

bottom of page