top of page

HOTEL PERELIK 5* - PAMPOROVO

Попусти за рани резервации :

12 % Попуст за резервации направени до 30.11.2022 и платени 100% до 10.12.2022.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 

Цените се изразени во евра по лице.

Цената вклучува:

Ноќевање со појадок

Wi - fi

Ски остава

Шатл превоз до ски центрите

Влез во СПА, Базенот, Фитнес сала, Парна бања, Инфраред сауна, Финска сауна, Џакузи итн.

Хотелско осигурување, туристичка такса, 9% ДДВ

Максимална пополнетост:

Junior Suite - 2 + 2 pax
Two bedroom apartment - 4 + 2 pax

Доплати и попусти:

Доплата за Half Board - 25.00 € за возрасен и 16.00 € за дете од 07 - 11.99 год.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО) Новогодишна Вечера - 105.00 € за возрасен и 57.00 € за Дете од 6 до 11,99 год.

Дете до 5.99 год. бесплатно со двајца родители

Дете од 6 до 11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

Во случај на сместување на еден возрасен со дете до 5,99, собата се наплаќа како Еднокреветна

Возрасен 12+ сместен на дополнително легло користи 25% попуст од цената на редовното легло

КОНТАКТ

Алберт Ајнштајн бр.8 локал 1

Веднаш до Вардар Мебел

1000 Скопје, Македонија

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

M. +389 72 220 528

M. +389 72 311 222

info@goldentour.com.mk

events@goldentour.com.mk

bottom of page