1/11

PERELIK

Попусти за рани резервации :

15 % Попуст за резервации направени до 30.10.2019 и платени 100% до  05.11.2019.
10 % Попуст за резервации направени во период 31.10-30.11.2019 и платени 100% до  05.12.2019.     

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 60.00 € за возрасен и 40.00 € за Дете од 02 до 11,99 год.


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 25.00 € за возрасен и 15.00 € за Дете од 2 до 11,99 год.


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk