1/6

IGLIKA PALACE

Early bookings (ЕВ ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ)

Не е валидно за период 26.12 - 02.01:

15 % Попуст за резервации направени до 30.09.2020 и платени 100% до 10.10.2020
10 % Попуст за резервации направени до 31.10.2020 и платени 100% до 10.11.2020

Цените се изразени во евра, по лице со вклучен појадок и вечера.

Комунална такса по лице на ноќ: ЗАДОЛЖИТЕЛНО - 0,60 €

Бесплатно користење на внатрешен базен.

Помеѓу 16:00 и 17:00 часот послужување ситни колачи и чај во главниот ресторан.

Бесплатен надворешен паркинг.

Бесплатно WiFi во лоби.

------------------------------------------------

Single room - 1 pax
Double room - 2 + 1 child
Double economy room - 2 pax
Studio - 2 adults + 2 children or 3 adults 

------------------------------------------------

   Деца до 1,99 години - бесплатно сместување
Прво дете од 2.00 - 11,99 години на дополнително легло во Double standard room со 2 возрасни - бесплатно
Второ дете од 2.00 - 11,99 години на дополнително легло во Studioсо 2 возрасни - 50% попуст
Дете од 2.00 - 11,99 години на регуларно легло - 25% попуст за период: 19.12 - 25.12.2020 и 03.01 - 09.04.2021
Дете од 2.00 - 11,99 години на регуларно легло - плаќа редовна цена како возрасен за период 26.12 - 02.01.2021
Возрасен на дополнително легло - 25% попуст

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk