1/10

FLORA

Попусти за рани резервации :

10 % Попуст за резервации направени до 15.10.2019 и платени 100% до 30.10.2019     

Дополнителни попусти:

7=6, 8=7, 9=8 за период на престој 01.12.2019 - 25.12.2019 и 05.03.2020 - 31.03.2020

* Дополнителните попусти НЕ се комбинираат со EB попустот за рани резервации!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 60.00 € за возрасен и 30.00 € за дете од 2 до 11,99 год. 


Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Божиќна вечера - 35.00 € за возрасен и 17.00 € за дете од 2 до 11,99 год. 

Максимум капацитет:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
Еднокреветна соба - 1 возрасен
Студио - 2 возрасни + 1 дете
Апартман - 2 возрасни + 2 деца

Намалувања:
Деца до 1,99 години - бесплатно
Прво дете 2 - 11.99 години на дополнително легло - бесплатно
Второ дете 2 - 11.99 години на дополнително легло во студио/апартман со 2 возрасни - 60% попуст
Возрасен на дополнително легло - 30% попуст


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.). : 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.