1/9

FINLANDIA

Попусти за рани резервации :

10 % Попуст за резервации направени до 15.11.2019 и платени 100% до 20.11.2019;

Не е валидно за период 27.12.-02.01 

 

 Дневни (дополнителни) попусти:

1 ноќ бесплатно за престој 7-10 ноќи и 2 ноќи бесплатно за престој преку 11 ноќи

за пристигања во период 01.12.-26.12. & 13.01.-23.01. & 23.02.-10.04.

Попустите НЕ се комбинираат !!

Цените се изразени во евра.

Доплата (ЗАДОЛЖИТЕЛНО)

Новогодишна Вечера - 55.00 € за возрасен и 30.00 € за Дете од 3 до 11,99 год.

Божиќна вечера -30.00 € за возрасен и 18.00 € за Дете од 3 до 11,99 год.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО такса за резервација по лице на ноќ: 1,00€

FB Доплата преку HB Возрасен/дете 03-11,99 - 8,80/5,50€


Доплата за туристичка такса за возрасни и деца (1,99+ г.): 1,1€ по лице на ден

STOP SALE

КОНТАКТ

Народен Фронт 19А/40А
Т.Ц. Беверли Хилс
1000 Скопје

T. +389 2 3139 228

T. +389 2 3139 229

M. +389 71 340 528

info@goldentour.com.mk

www.goldentour.com.mk

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
LogoSKTM-120.png

©2018-2020 by Golden Tour. All rights reserved.